KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3651117
nr 365 1117
Akvarell
otydl. sign. bygata, 29x38
måndag 13 juni 2005
Signe Persson-Melin (f. 1925)