KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3651117

nr 365 1117

Akvarell

otydl. sign. bygata, 29x38

måndag 13 juni 2005

Signe Persson-Melin (f. 1925)